شهید رییسی با رفتارهای متعالی و صحیح خود آبروی ملی را حفظ کرد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

شهید رییسی با رفتارهای متعالی و صحیح خود آبروی ملی را حفظ کرد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار گولوپ، حجت الاسلام رضا نوری در خطبه های نماز جمعه بجنورد که در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان بهشتی و رییسی الگوهای متعالی برای از خودگذشتگی و چشم پوشی از خطاها است.

امام جمعه بجنورد گفت: واکنش مجلس نمایندگان فرانسه در ادامه واکنش های جوامع غربی به جنایات غزه نشان دهنده شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی است.

وی در ادامه افزود: بخشی از توصیه مقام معظم رهبری درباره پرهیز از توهین و دروغ گویی و… و به دلیل حفظ آبروی ملی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تصریح کرد: آبروی ملی به مثابه حفظ آبروی ایرانیان و مسلمانان است و باید در حفظ آن از هیچ تلاشی فروگذار نبود.

حجت الاسلام نوری بیان کرد: بسیاری از شهدای انقلاب اسلامی به مانند شهیدان رییسی، سلیمانی و حججی از جمله کسانی بود که با عملکرد صحیح و متعالی خود آبروی ملی را حفظ کردند.

امام جمعه بجنورد اظهار کرد: شهید سلیمانی نقشه آمریکا در منطقه را بر هم زد.

وی با اشاره به ویژگی های شخصیتی و رفتاری شهیدان رجایی و رییسی بیان کرد: مردم در انتخابات پیش رو نسبت به برگزیدن فردی با ویژگی های برجسته این دو شهید عزیز را مدنظر داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی با رفتارهای متعالی و صحیح خود آبروی ملی را حفظ کرد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی با رفتارهای متعالی و صحیح خود آبروی ملی را حفظ کرد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.