شهرک صنعتی الوند همدان از خطر انفجار رهایی یافت

گولوپ/همدان نشت گاز مایع از تانکر حمل گاز مایع، شهرک صنعتی الوند همدان را در خطر انفجار قرار داده بود که با حضور به موقع عوامل آتش نشانی به خیر گذشت.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان گزارش داد، در ساعت 8:48 صبح روز گذشته -پنج شنبه 24 اسفند- طی تماس با سامانه 125 آتش نشانی همدان اعلام شد که یک تانکر حمل گاز مایع در شهرک صنعتی الوند روبروی باغ بهشت با مشکل نشت و خروج گاز مایع مواجه شده است.

با توجه به حساسیت موضوع رییس سازمان آتش نشانی به همراه یک تیم تخصصی و چند اکیپ عملیاتی برای نشت یابی و جلوگیری از انتشار گاز مایع، در محل حادثه حضور یافتند و پس از ارزیابی های اولیه هماهنگی لازم را برای حضور عوامل دیگر خدمت رسان از جمله نیروی انتظامی و پلیس راهور با مدیران ارشد استانی به عمل آوردند.

با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک دستگاه تانکر حامل 24 هزار لیتر گاز مایع در شهرک صنعتی الوند دچار نشت شده و گاز مایع به سرعت در حال تخلیه از منبع است و نکته نگران کننده حضور گسترده شهروندان در باغ بهشت همدان به جهت مراسم پنجشنبه آخر سال بود که هر گونه اشتباهی باعث بروز حادثه ای بزرگ و جبران ناپذیر و عملیات فوق با پیچیدگی های زیادی مواجه می شد، با این وجود آتش نشانان تمهیدات لازم را اتخاذ کرده بودند.

در پایان خوشبختانه با تلاش بی وقفه آتش نشانان نشتی ایمنی سازی شد و از خروج گاز مایع جلوگیری به عمل آمده و تانکر فوق که عازم شهر دیگری بود با پوشش چند اکیپ آتش نشانی، عوامل انتظامی و راهور به خارج از شهر هدایت شد و به مسیر خود ادامه داد.

شهرک صنعتی الوند همدان از خطر انفجار رهایی یافت

شهرک صنعتی الوند همدان از خطر انفجار رهایی یافت

پایان خبر گولوپ 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرک صنعتی الوند همدان از خطر انفجار رهایی یافت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرک صنعتی الوند همدان از خطر انفجار رهایی یافت"، کلیک کنید.