شهرستان رزن آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

شهرستان رزن آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، علی اصغر غفاری آثار یکشنبه در نشست با اعضای هیات اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات 8 تیرماه مجدداً، بلوغ سیاسی و مسیولیت پذیری و حماسه حضور موثر و بانشاط را به نمایش خواهند گذاشت.

وی تصریح کرد: مردم نجیب و فرهیخته شهرستان رزن در شکل گیری و تداوم انقلاب و نیز در جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی و نیز در تمام صحنه های انقلاب در طول 45 سال گذشته نقش بسزایی داشته اند.

غفاری آثار با بیان اینکه شهرستان رزن دیار آیت الله نوری همدانی، آیت الله شهید مفتح، پیران، غفاری، آیت الله انواری، ملاعلی معصومی ها، سرداران و 320 شهید گلگون کفن، هزاران شخصیت بزرگ و مردم بی نظیر و حماسه آفرین است، مطرح کرد: شهرستان رزن همواره در انتخابات دوره های مختلف از مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای برخوردار بوده و در این دوره از انتخابات نیز همچون سال گذشته که مردم فهیم شهرستان رزن باشور و شعور سیاسی خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضوری دشمن شکن داشتند قطعاً با تکرار حماسه خود بالاترین مشارکت حداکثری را رقم خواهند زد.

وی با اشاره به آمادگی شهرستان رزن برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: برای انتخابات ریاست جمهوری در حوزه انتخابیه شهرستان رزن 82 شعبه اخذ رای شامل 14 شعبه شهری و 68 شعبه روستایی به تفکیک بخش مرکزی 39 شعبه که 11 شعبه شهری و 28 شعبه روستایی را شامل می شود همچنین در بخش سردرود 32 شعبه شامل 3 شعبه شهری و 29 شعبه روستایی و در بخش بقراطی نیز 11 شعبه پیش بینی و تعیین شده که از این تعداد، 59 شعبه ثابت و 23 شعبه سیار خواهد بود.

غفاری آثار همچنین از همکاری 1600 نفر دست اندرکار و عوامل برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و اظهار کرد: این عوامل و نیروها در بخش های مختلف چون اجرایی، نظارت، بازرسان، انتظامی و خدمات و اعضای ستاد انتخابات و اعضای صندوق در 8 تیرماه آماده برگزاری انتخاباتی پرشور و حماسی برای انتخاب رییس جمهوری اسلامی ایران در سطح شهرستان خواهند بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهرستان رزن آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهرستان رزن آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.