شرکت مردم در انتخابات به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

شرکت مردم در انتخابات به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان بود - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، آیت الله علی ملکوتی در این پیام، اقبال پرشور مردم بزرگوار ایران اسلامی در روز پانزدهم تیر ماه به صندوق‌های رأی برای انتخاب رئیس جمهور خود را بیانگر ایمان و اعتقاد راسخ مردم این مرز و بوم به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان عنوان کرد.

وی افزود: حماسه سازی مردم در روز انتخابات ثابت کرد که راه شهدا و آرمان‌های مقدسشان همچنان ماندگار و بالنده است و همگان باورشان شد که ملت سرافراز ایران، عشقی ناگسستنی به نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری فرزانه آن دارد.

ملکوتی با خطاب قرار دادن مردم ایران اسلامی، آورده است: شما مردم عزیز، خداوند متعال را با این حماسه ستودنی از خود راضی ساختید، انبیا الهی به ویژه پیامبر اعظم (ص) و حضرات معصومین (ع) به خصوص حضرت ولیعصر (عج) را خشنود کردید. ان شاءالله خداوند منّان به همه شما اجر مجاهدان فی سبیل الله را عنایت فرماید. شما امّت بزرگ با یک اشاره رهبر بزرگ انقلاب حرکتی کردید که دوست را خشنود و دشمن را مأیوس ساخت. به عنوان یک طلبه کوچک در برابر شما به رسم تعظیم و تشکّر، سر فرود آورده و از درگاه خداوند حکیم، عزّت مدام برایتان تقاضا می‌کنم.

وی انتخاب دکتر پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیق ایشان را برای عمل به آنچه شایسته این ملت سرافراز است، آرزو کرده است.

وی خطاب به رئیس جمهور منتخب، خاطرنشان کرده است: برادر بزرگوار؛ یکی از نشانه‌های سعادت و نیک‌بختی یک مؤمن همین است که خداوند به او توفیق خدمت به بندگانش را عنایت فرماید که الحمدالله حق تعالی به شما چنین توفیقی را عنایت فرموده است تا در راستا و خواسته‌های این ملّت شریف و منویّات مقام معظم رهبری مد ظله العالی گام‌هایی استوار برداشته و معضلاتی که خود به کرّات در مناظره‌ها و سخنرانی‌ها به آن‌ها تصریح کردید، برآورده سازید. ان شاءالله ایام مسئولیت بزرگتان به کام ملت نوش باد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرکت مردم در انتخابات به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرکت مردم در انتخابات به مضمون بلند حبّ الوطن من الایمان بود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.