سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزار می شود

سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزار می شود

گولوپ/اصفهان بنیاد سینمایی فارابی با انتشار فراخوان سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ایران اعلام کرد این رویداد سینمایی از 14 تا 19 مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

 براساس این فراخوان زمان ثبت نام و ارایه نسخه قابل بازبینی کلیه آثار از 20 تا 31 مردادماه 1403 خواهد بود. جشنواره امسال در سه بخش ملی، بین الملل و بخش ویژه برگزار می شود.

در بخش ملی مسابقه فیلم های بلند داستانی و انیمیشن برای دریافت پروانه زرین رقابت می کنند. فیلم های کوتاه بخش ملی نیز شامل فیلم های 3 تا 20 دقیقه ای داستانی و انیمیشن خواهد بود. بخش بین الملل جشنواره شامل فیلم های بلند و کوتاه خارجی تولید سال 2023 به بعد است که مقررات آن توسط امور بین الملل جشنواره برای متقاضیان خارجی فراخوان شده است. جشنواره امسال یک بخش ویژه شامل بخش کودکان غزه، مرور آثار خارجی و نمایش های خارج از مسابقه دارد.

متقاضیان برای ارایه نسخه اولیه، ضمن ثبت نام در سامانه جشنواره به نشانی http://www.portal.icff.ir یک نسخه از فیلم خود را باید به دبیرخانه جشنواره ( مدیریت ارزشیابی و داوری آثار) ارسال کنند. زمان بندی اعلام شده برای ثبت درخواست ها قطعی است و پیشنهاد می شود متقاضیان محترم ثبت نام و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

 مقررات عمومی و شرایط ارسال آثار به سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همزمان با انتشار فراخوان در سامانه جشنواره و سامانه بنیاد سینمایی فارابی به نشانی http://www.fcf.ir در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

براساس این گزارش همچنین مقررات و زمانبندی برگزاری هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران نیز در فراخوان جداگانه ای اعلام می شود. 

به گزارش گولوپ و به نقل از روابط عمومی سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ایران با دبیری مجید زین العابدین در اصفهان برگزار می شود.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان برگزار می شود"، کلیک کنید.