سید حسن نصرالله: اسراییل حتی در صورت ورود به رفح هم جنگ را باخته است

سید حسن نصرالله: اسراییل حتی در صورت ورود به رفح هم جنگ را باخته است

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: نتانیاهو می گوید «اگر به رفح نرویم در جنگ شکست خورده ایم». ما به نتانیاهو می گوییم حتی اگر به رفح بروید، هم جنگ را باخته اید و نمی توانید حماس یا مقاومت را از بین ببرید.

به گزارش گولوپ، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در محفل قرآنی ماه مبارک رمضان به تحلیل مسایل مهم روز از جمله حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه پرداخت.

وی در این سخنرانی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، تاکید کرد جبهه های حمایتی لبنان، یمن و عراق نیز در ماه مبارک رمضان حرف خود را خواهند زد.

سید حسن نصرالله تصریح کرد در ششمین ماه از جنگ غزه مردم و مقاومت آن همچنان استوار ایستاده اند و این استواری آنها به معجزه نزدیکتر است.

دبیرکل حزب الله لبنان تصریح کرد: آنچه تا امروز به ویژه در غزه رخ می دهد، درس عبرتی برای همه مردم جهان است و ما باید بر دستاوردهای بزرگ عملیات «طوفان الاقصی» و آنچه پس از آن رخ می دهد، تاکید کنیم.

وی با اشاره به پافشاری «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بر حمله زمینی به رفح غزه، گفت: کارشناسان ارشد دشمن به خسارات راهبردی اذعان دارند و امروز در ششمین ماه جنگ، نتانیاهو می ایستد تا بگوید اگر به رفح نرویم در جنگ شکست خورده ایم. ما به نتانیاهو می گوییم حتی اگر به رفح بروید، جنگ را باخته اید و نمی توانید حماس یا مقاومت را از بین ببرید.

سید مقاومت خاطر نشان کرد: یکی از نشانه های شکست دشمن این است که اشغالگران در ماه ششم جنگ با حماس مذاکره می کنند. حماس امروز به نمایندگی از مقاومت و نه از موضع ضعف مذاکره می کند، زیرا شرایط را تعیین می کند.

وی افزود امروز مردم غزه و گروه های فلسطینی خواهان توقف کامل جنگ هستند و آتش بس موقت را نمی خواهند.

سید حسن نصرالله درباره تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی هم گفت: موضوع به مبادله اسرا با اسرا محدود نمی شود و موضع مقاومت در غزه توقف نهایی تهاجم است که همه باید با آن همراه باشیم.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه تصریح کرد: چه کسی معتقد است که بایدن نمی تواند جنگ در نوار غزه را متوقف کند؟ بایدن با یک قلم می تواند جنگ در نوار غزه را متوقف کند. دولت آمریکا احمق است و باید جنگ را متوقف کند.

سید مقاومت در ادامه سخنرانی خود با اشاره به حمایت محور مقاومت از مردم غزه و مقاومت فلسطین، تاکید کرد جبهه های پشتیبانی در حال تکمیل کار خود هستند و ما جبهه یمن را می ستاییم و آثار و برکات آن به ویژه در اقتصاد دشمن بسیار زیاد است.

وی افزود حملات پهپادی و موشکی به مواضع رژیم اشغالگر توسط مقاومت عراق، امری مستمر است و ادامه خواهد داشت.

سید حسن نصرالله با اشاره به حملات حزب الله لبنان به مناطق شمالی فلسطین اشغالی، خاطرنشان کرد جبهه لبنان در این نبرد به وظیفه خود عمل می کند و نقش خود را به طور کامل ایفا می کند و فریاد شهرک نشینان صهیونیستی بلندتر از عملیات مقاومت است.

وی افزود حزب الله خسارات سنگینی را چه از لحاظ اقتصادی، زیرساختی، نظامی و انسانی به رژیم صهیونیستی وارد کرده ولی آنها سانسور می کنند.

دبیرکل حزب الله لبنان ضمن اشاره به تلفات دشمن صهیونیستی در جنگ غزه گفت آمار تلفات رژیم صهیونیستی 2 یا 3 برابر بیشتر از آمار اعلامی آنها است.

وی با بیان اینکه ارتش رژیم صهیونیستی خسته و کلافه است، افزود پس از 5 ماه، ارتش صهیونیستی کمبود نیرو دارد و می خواهد 14 هزار و 500 سرباز و حتی جوانان حریدی را جذب کند.

سید حسن نصرالله تاکید کرد هرکس که می خواهد ارزیابی کند که مقاومت در جبهه لبنان چه می کند باید ببیند که مقاومت چگونه دشمن را از جنگ با لبنان باز داشته است.

وی با بیان اینکه جامعه دشمن صهیونیستی، اقتصاد و حتی ارتش آن تحلیل رفته است، از جبهه های مقاومت خواست همچنان صبور و شکیبا باشند چرا که پیروزی از آن کسی است که مقاومت کند.

سید حسن نصرالله استقامت و ایستادگی را مسوولیت و وظیفه همه دانست و خاطر نشان کرد محور مقاومت در موضع قدرت و دشمن در موضع ضعف است.

دبیرکل حزب الله لبنان در پایان سخنرانی خود از تظاهرکنندگان در آمریکا قدردانی کرده و گفت ادامه این موضع تحت فشار و مخالف می تواند دریچه ای را به روی امید باز کند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سید حسن نصرالله: اسراییل حتی در صورت ورود به رفح هم جنگ را باخته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سید حسن نصرالله: اسراییل حتی در صورت ورود به رفح هم جنگ را باخته است"، کلیک کنید.