ساعت کار موزه ها در نوروز و ماه رمضان اعلام شد

ساعت کار موزه ها در نوروز و ماه رمضان اعلام شد

آفتاب نیوز :

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، موزه ها، بنا های تاریخی و پایگاه های میراث ملی و جهانی در نوروز 1403، از ساعت 9 تا 18 آماده خدمات دهی به گردشگران و بازدیدکنندگان هستند.

ساعات کاری در روز های پنجشنبه و جمعه بر اساس وضعیت اقلیم و به تشخیص مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هر استان می تواند تا ساعت 20 افزایش پیدا کند؛ بنابراین لازم است گردشگران نوروزی برای اطلاع دقیق تر از ساعت کاری هر مجموعه به تارنما یا صفحات آن مکان تاریخی در فضای مجازی مراجعه کنند.

در «شب های قدر» ساعت بازدید اماکن تاریخی، موزه ها و پایگاه های ملی و جهانی از 9 صبح تا 17 عصر است. فردای شب قدر، ساعت فعالیت موزه ها از 10 صبح آغاز می شود.

تمام موزه ها و اماکن تاریخی در روز 13 فروردین ـ همزمان با روز طبیعت و سالگرد شهادت حضرت علی (ع) ـ تعطیل هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت کار موزه ها در نوروز و ماه رمضان اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت کار موزه ها در نوروز و ماه رمضان اعلام شد"، کلیک کنید.