ساعت کار ادارات استان سمنان تغییر کرد

ساعت کار ادارات استان سمنان تغییر کرد

به گزارش خبرگزاری گولوپ استان سمنان ، ابوذر عرفانی ، روز دوشنبه 6 فروردین ماه 1403 با اعلام این خبر گفت : این تغییر ساعت با موافقت استاندار سمنان و بمنظور استفاده مناسب از ظرفیت های غنی ماه مبارک رمضان به انجام رسیده است.
عرفانی با اشاره به در پیش بودن شبهای مقدس قدر ، افزود ؛ با عنایت به اهمیت بهره مندی از فضایل و برکات شبهای مقدس قدر ، ساعت آغاز فعالیت تمامی دستگاههای اجرایی استان سمنان در روزهای بعد از لیالی مقدس قدر ، ساعت 9 صبح می باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم پیگیری امور مردم در سطح دستگاه های اجرایی استان افزود ؛ همانگونه که ریاست محترم جمهور در جلسه شورای اداری کشور ، ابر پروژه دولت مردمی سیزدهم را پیگیری امور و جلب رضایت مردم عنوان نمودند ، تمامی کارکنان دولت موظف خواهند بود با بهره مندی از تمامی امکانات و ظرفیت های موجود ، نسبت به جلب بیش از پیش رضایت مردم و پیگیری امور عمومی کشور اقدام نمایند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت کار ادارات استان سمنان تغییر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت کار ادارات استان سمنان تغییر کرد"، کلیک کنید.