ساعت کاری جدید بانک ها اعلام شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

ساعت کاری جدید بانک ها اعلام شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، ساعت کار جدید شعب بانک ها از فردا (چهارشنبه، شانزدهم خردادماه) تا اطلاع ثانوی از ساعت 6 صبح الی 13 خواهد بود.

بانک ها ضمن برنامه ریزی مناسب برای تداوم خدمت رسانی و حفظ رضایت مندی مشتریان پایان ساعت کاری خدمت حضوری کارکنان را حداکثر تا ساعت 13 قرار داده و مابقی ساعت موظفی را از طریق دورکاری و تمهیدات لازم جبران خواهند کرد و این طرح برای صرفه جویی در مصرف برق اجرا می شود.

طبق مصوبه هیات دولت دمای محیط در ادارات روی دمای آسایش یعنی 24 درجه تنظیم می شود و ادارات باید در ساعات کاری مصارف خود را 30 درصد و پس از پایان ساعات کاری 60 درصد کاهش دهند.

البته ناگفته نماند وسایل سرمایشی تا ساعت 12 و حداکثر تا ساعت 13 باید خاموش شوند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساعت کاری جدید بانک ها اعلام شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساعت کاری جدید بانک ها اعلام شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.