رییس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

رییس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

طی حکمی از سوی محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین، عباس کاظمی به عنوان رییس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد؛

جناب آقای عباس کاظمی
معاون محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی

سلام علیکم

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان گرانقدر ایشان محضر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) دولتمردان صدیق نظام جمهوری اسلامی و مردم شریف استان که در اثنای خدمت صادقانه به ملت بزرگوار ایران اسلامی به وقوع پیوست؛ با عنایت به اهمیت برگزاری هر چه باشکوه تر چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان «رییس ستاد انتخابات استان» در امر برگزاری انتخابات یاد شده منصوب می نمایم.

برنامه ریزی و فراهم سازی به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری های نوین و روزآمد، روان و تسهیل سازی فرایندهای انتخابات، به کارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت هر چه بیشتر و گسترده تر مردم شریف در عرصه انتخاباتی در شان و تراز ملت بزرگ و رشید استان، که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر مرّ قانون و در فضایی امن و توام بانشاط و آرامش کاملاً رعایت گردد، وظیفه و ماموریت خطیر جنابعالی است که انتظار می رود با هماهنگی اینجانب و با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش نسبت به آن اهتمام نمایید.

بدیهی است کلیه معاونین، مدیران کل، فرمانداران و بخشداران، نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد.

ضمن آنکه کلیه دستگاه های اجرایی استان نیز بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری حمایت و همکاری لازم را مبذول خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حق تعالی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست های دولت مردمی، انتخاباتی باشکوه و منطبق با تامین سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و تقویت هر چه بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی برگزار گردد.

محمدمهدی اعلایی

@ostan_qz_ir

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس ستاد انتخابات استان قزوین منصوب شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.