رییس ستاد انتخاباتی قالیباف و پزشکیان درخوزستان منصوب شدند

به گزارش گولوپ: طی حکمی از سوی «حمزه صفربیگی»، دبیر ستادهای مردمی قالیباف، «خسرو اباذری» به عنوان رییس ستادهای مردمی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری و طی دو حکم دیگر به عنوان عضو شورای سیاست گذاری ستاد مرکزی جمنا کل کشور آقای قالیباف و نماینده ویژه شورای مرکزی جمنا در استان خوزستان منصوب شد.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف و پزشکیان درخوزستان منصوب شدند

اباذری در جریان رقابت های سیزدهمین دوره ریاست جمهوری،ریاست ستاد انتخاباتی مردمی و دبیرکل مجمع ستادها و تشکلهای شهید سید ابراهیم رییسی در استان خوزستان را بر عهده داشت.

رییس ستاد انتخاباتی قالیباف و پزشکیان درخوزستان منصوب شدند

همچنین در حکمی دیگر از ستاد مرکزی آقای پزشکیان ،« مسعود صفایی مقدم» به عنوان رییس ستاد مرکزی وی در استان خوزستان منصوب شد.

صفایی مقدم هم اکنون عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز است و ریاست دانشگاه شهید چمران اهواز را در کارنامه خود دارد.

23

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس ستاد انتخاباتی قالیباف و پزشکیان درخوزستان منصوب شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس ستاد انتخاباتی قالیباف و پزشکیان درخوزستان منصوب شدند"، کلیک کنید.