رییسی: بخش های اطلاعاتی بر شناسایی شبکه های توزیع مواد مخدر تمرکز کنند

رییسی: بخش های اطلاعاتی بر شناسایی شبکه های توزیع مواد مخدر تمرکز کنند

رییس جمهور گفت: برخورد با عناصر توزیع محدود و خُرد لازم است، اما اساس اقدامات بر برخورد با شبکه های اصلی توزیع باشد.

به گزارش گولوپ، سیدابراهیم رییسی در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر که امروز – شنبه – برگزار شد، گفت: در زمینه مبارزه با مواد مخدر، اساس کار بر مبارزه با شبکه های اصلی توزیع باشد.

رییس جمهور ادامه داد: جمهوری اسلامی علیرغم وجود تحریم ها و تهدیدهای متعدد توانسته در زمینه مبارزه با مواد مخدر موفقیت های زیادی به دست آورده است.

وی خاطرنشان کرد: بخش های اطلاعاتی کشور بر شناسایی شبکه های توزیع تمرکز کنند. برخورد با عناصر توزیع محدود و خُرد لازم است، اما اساس اقدامات بر برخورد با شبکه های اصلی توزیع باشد.

رییس جمهور یادآور شد: هزینه های زیادی در زمینه مبارزه با مواد مخدر بر کشور تحمیل می شود.

رییسی افزود: ستاد مبارزه با مواد مخدر، نگاهی فراسازمانی و فرابخشی داشته باشد؛ این ستاد نیازمند تحول است. مسیول سازی نظام بین الملل در زمینه مبارزه مواد مخدر بسیار اهمیت دارد. در مقایسه با اقدامات ایران، سازمان های بین المللی و کشورهای اروپایی به وظایف خود در خصوص مبارزه با مواد مخدر عمل نکرده اند.

این خبر تکمیل می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: بخش های اطلاعاتی بر شناسایی شبکه های توزیع مواد مخدر تمرکز کنند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: بخش های اطلاعاتی بر شناسایی شبکه های توزیع مواد مخدر تمرکز کنند"، کلیک کنید.