روسیه میانجیگری چین برای مذاکره صلح با اوکراین را پذیرفت

روسیه میانجیگری چین برای مذاکره صلح با اوکراین را پذیرفت

سخنگوی کرملین درباره آمادگی روسیه نسبت به مذاکرات صلح با اوکراین گفت: ما مطمئن هستیم که دوستان چینی ما ارزیابی درست و مناسبی را برای مذاکرات صلح با اوکراین ارائه خواهند داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کرملین درباره آمادگی روسیه نسبت به مذاکرات صلح با اوکراین گفت: «رئیس‌جمهور پوتین بارها گفته که روسیه نسبت به هرگونه مذاکره آماده است تا به اهدافی که تعیین کرده‌ایم، دست یابیم. ما و رئیس‌جمهور این آمادگی را همچنان داریم.»

 

پسکوف گفت : ما مطمئن هستیم که دوستان چینی ما ارزیابی درست و مناسبی را به چنین اقداماتی ارائه خواهند داد.

او در قسمت دیگری از اظهاراتش با اشاره به استقرار موشک‌های میان‌برد گفت: قاعدتاً بعید است چنین اطلاعاتی اعلام شود. به هر حال، این یک حوزه بسیار بسیار حساس بوده و به دفاع و امنیت مربوط است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسیه میانجیگری چین برای مذاکره صلح با اوکراین را پذیرفت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسیه میانجیگری چین برای مذاکره صلح با اوکراین را پذیرفت"، کلیک کنید.