روسیه حمله گسترده به پل کریمه با 10 موشک ATACMS را دفع کرد

روسیه حمله گسترده به پل کریمه با 10 موشک ATACMS را دفع کرد

به گزارش گولوپ به نقل از گولوپ، آندری بلوسوف، وزیر دفاع روسیه گفت: به معنای واقعی کلمه شب قبل، عظیم ترین حمله توسط 10 موشک ATACMS به پل کریمه با زمان پرواز کمتر از دو دقیقه انجام شد. همه موشک ها سرنگون شدند. در نتیجه جان صدها نفر نجات یافت.

سامانه های موشکی تاکتیکی یا ATACMS موشک هایی دوربرد با بردهای مختلف از 160 کیلومتر به بالاست که آمریکا آنها را در اختیار ارتش اوکراین گذاشته است.

به گزارش اسپوتنیک، در همین حال وزیر دفاع روسیه گفت: اوکراین در حال آماده سازی خرابکاری با مشارکت مستشاران و متخصصان ناتو است و از سلاح های غربی برای آسیب رساندن به غیرنظامیان در روسیه استفاده می شود.

بلوسوف در نشست شورای وزرای دفاع سازمان پیمان امنیت جمعی در آلماتی گفت: با مشارکت مستشاران و متخصصان ناتو، عملیات خرابکاری در حال آماده شدن است، از سلاح های غربی برای آسیب رساندن به زیرساخت های غیرنظامی و غیرنظامیان در روسیه استفاده می شود.

وزیر دفاع روسیه با این حال افزود: تمام تلاش ها برای تحمیل شکست استراتژیک به روسیه بیهوده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسیه حمله گسترده به پل کریمه با 10 موشک ATACMS را دفع کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسیه حمله گسترده به پل کریمه با 10 موشک ATACMS را دفع کرد"، کلیک کنید.