رهبر انصارالله: آمریکا در بحران فرو رفته است

رهبر انصارالله: آمریکا در بحران فرو رفته است

رهبر انصارالله یمن گفت آمریکا پس از ورود مستقیم به جنگ در غزه، در یک بحران واقعی گرفتار شده است.

به گزارش گولوپ، «سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی شامگاه پنجشنبه به اقدامات مقاومتی حزب الله در شمال فلسطین اشغالی، در حمایت از مردم فلسطین اشاره کرد و گفت: عملیات های حزب الله تاثیر زیادی بر اقتصاد رژیم صهیونیستی گذاشته است.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: این کشور به صورت فعال، مداوم و موثر از غزه حمایت می کند. و هیچ راه حلی برای اسراییل وجود ندارد مگر اینکه تجاوزات علیه غزه را متوقف کند.

او در ادامه گفت: آمریکا پس از ورود مستقیم به جنگ غزه، در بحران واقعی به سر می برد.

سید عبدالملک الحوثی در ادامه تاکید کرد: به رغم جنگ های رسانه ای، روانی و نظامی دشمن، یمن در حمایت از فلسطین ثابت قدم است.

او همچنین به عملیات های ارتش یمن در دریای سرخ و خلیج عدم اشاره کرد و گفت: در طول هفته 10 عملیات با 37 موشک بالستیک، کروز و پهپاد انجام دادیم.

رهبر انصار الله همچنین اعلام کرد: در این هفته 9 کشتی را هدف قرار دادیم. تاکنون 86 کشتی مرتبط با دشمن اسراییلی، آمریکا و انگلیس را هدف قرار داده ایم.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رهبر انصارالله: آمریکا در بحران فرو رفته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رهبر انصارالله: آمریکا در بحران فرو رفته است"، کلیک کنید.