«رفیق دوست» سرپرست شرکت پتروشیمی فن آوران شد

«رفیق دوست» سرپرست شرکت پتروشیمی فن آوران شد

به گزارش گولوپ؛ همزمان با دستور رییس جمهور مبنی بر بومی گزینی و بهره مندی از کارکنان شاغل در شرکت ها و عدم انتصاب مدیران پروازی، با صدور حکمی از سوی دکتر افقهی مدیرعامل شرکت نفت، گاز، پتروشیمی تامین (تاپیکو)، «حسین رفیق دوست» عضو موظف هیات مدیره و معاون امور شرکت ها و طرح های پتروشیمی فن آوران به عنوان سرپرست این شرکت منصوب شد.

«رفیق دوست» از مدیران خوشنام بومی صنعت پتروشیمی کشور سابقه ی مدیرعاملی شرکت پتروشیمی اوره و آمونیاک پارسوماش مسجدسلیمان و معاونت امور شرکت های پتروشیمی فن آوران را در کارنامه دارد.

راه اندازی واحد پلی پروپیلن پتروشیمی امیرکبیر در دهه 80، فعالیت در پروژه های پتروشیمی اراک، شیراز و بندرامام، عضویت در انجمن نفت ایران، انجمن مهندسان مکانیک ایران و کمیته های پتروشیمی در زمینه های خودکفایی، انرژی و تولید از جمله سوابق «حسین رفیق دوست» در چند دهه فعالیت در صنعت پتروشیمی کشور به شمار می رود.

وی که دانش آموخته رشته مکانیک، مدیریت اجرایی و هم اکنون عملیات و تولید در مقطع دکتری تخصصی می باشد، در سوابق علمی اش چندین مقاله و تدریس در دانشگاه ها دیده می شود و ماموریت های شغلی خود را علاوه بر پروژه های داخل کشور، در کشورهای آلمان، ایتالیا، دانمارک، امارات متحده عربی، چین و… گذرانده است.

انتصاب «رفیق دوست» که از نیروهای با سابقه شاغل در پتروشیمی فن آوران نیز می باشد، بااستقبال کارکنان این شرکت و موجی از امیدواری پس از دستور رییس جمهور مبنی بر انتصاب مدیران بومی و شاغل در شرکت های صنعتی و عدم انتصاب مدیران پروازی همراه شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«رفیق دوست» سرپرست شرکت پتروشیمی فن آوران شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«رفیق دوست» سرپرست شرکت پتروشیمی فن آوران شد"، کلیک کنید.