رسانه اسراییلی: تهدیدهای ایران را نباید دستکم گرفت

رسانه اسراییلی: تهدیدهای ایران را نباید دستکم گرفت

به گزارش گولوپ رژیم صهیونیستی با درک این موضوع که جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به جنایت انجام شده در دمشق جدی است به اقدامات پیشگیرانه روی آورده است.

رسانه های این رژیم روز پنجشنبه اعلام کردند که سیستم های اخلال و پارازیت بر جی پی اس (GPS سامانه موقعیت یابی جهانی) در سراسر سرزمین های اشغالی فلسطین فعال شده است.

به گزارش ایرنا براساس اعلام این رسانه ها، این اقدام که پیشتر در شمال فلسطین و بندر ایلات انجام شده بود، از امروز صبح در شهرک «گوش دان» نیز انجام شد.

این اقدام رژیم صهیونیستی در چارچوب تلاش ها برای کاهش خسارت های انتقام ایران و کاستن از خطرات حمله با موشک های پرسه زن، پهپاد و موشک های هدایت شونده انجام شده است.

رژیم صهیونیستی دوشنبه گذشته در یک حمله هوایی از سمت منطقه جولان اشغالی، ساختمان کنسولگری ایران در مجاورت سفارت جمهوری اسلامی ایران در شهر دمشق را هدف قرارداد.

در همین رابطه، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه ای از شهادت سرداران محمدرضا زاهدی و محمدهادی حاج رحیمی و پنج تن از همراهان در جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق خبر داد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه اسراییلی: تهدیدهای ایران را نباید دستکم گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه اسراییلی: تهدیدهای ایران را نباید دستکم گرفت"، کلیک کنید.