راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان همدان باشکوه تر از همیشه برگزار شد

راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان همدان باشکوه تر از همیشه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری گولوپ استان همدان، امروز مردان و زنان همدانی در کنار فرزندان خود راهپیمایی باشکوهی را از میدان خمینی(ره) آغاز کردند و در حسینیه امام خمینی(ره) در صفوف به هم فشرده به پایان رساندند.

این درحالی بود که با وجود پر شدن حسینیه باز هم جمع کثیری از مردم در مسیرهای راهپیمایی حضور داشتند.

مردم امسال در طول مسیر با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل»، «خیبر خیبر یا صهیون»، «فلسطین، فلسطین حمایتت می کنیم»، «مرگ بر استکبار»، «لبیک یا حیدر»، «لبیک یا حسین» و «لبیک یا خامنه ای» حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام داشتند.

در مسیر راهپیمایی محل های برای استقرار کنشگران مردمی در راهپیمایی روز قدس درنظر گرفته شده بود به طوری که در ابتدای پیاده راه بوعلی گروهی از دختران جوان و مادران با پوشش زنان فلسطینی و ظروف خالی حضور داشتند.

در شرایطی که زنان و کودکان غزه در چند ماه اخیر زیر رگبار وحشیانه و بی رحمانه موشک و گلوله های رژیم غاصب صهیونیستی در حال نابودی و نسل کشی هستند، احساسات انسانی و بشری حکم کرد که همه ملل آزاده جهان برای همدردی با مظلومان غزه و فلسطین در راهپیمایی روز قدس امروز شرکت کنند.

به گزارش خبرنگاران گولوپ، امروز در تمامی شهرها و روستاهای استان همدان مردم غیور و انقلابی استان در صفوف به هم پیوسته جنایات رژیم صهیونیستی اسراییل در کشتار مردم مظلوم فلسطین را محکوم کردند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان همدان باشکوه تر از همیشه برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان همدان باشکوه تر از همیشه برگزار شد"، کلیک کنید.