دو واحد صنعتی نمونه ملی از استان قزوین معرفی شدند

دو واحد صنعتی نمونه ملی از استان قزوین معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری گولوپ از قزوین؛ محسن رستمی، مدیرکل صمت استان قزوین با اعلام این خبر گفت: با داشتن صنایع شاخص و توانمند در استان قزوین همه ساله در مناسبت های ملی برخی از این تولیدکنندگان با کسب شاخص های ملی به عنوان نمونه معرفی می شوند که برای ما بسیار ارزشمند و افتخار آمیز است.

وی بیان کرد: در بیست و هشتمین سالروز ملی صنعت و معدن در مراسمی با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر صمت، معاونین وزارت صمت، مدیر کل صمت استان قزوین و فعالان بخش دولتی و خصوص در حوزه‌های تولید و تجارت از دو شرکت تولیدی استان تقدیر شد.

رستمی تصریح کرد: در این مراسم از شرکت «شیمیایی بهداش» تولید کننده انواع مواد اولیه صنایع شوینده، کاشی، سرامیک، چسب، فولاد و کاتالیست های پالایشگاهی به عنوان پیشکسوت صنعتی نمونه و شرکت «البرز بهسم» تولید کننده انواع کود و سموم کشاورزی واقع در شهرک آراسنج بوئین زهرا به عنوان واحد نمونه ملی صنعتی تقدیر شد و به مدیران این واحدها لوح تقدیر اهدا شد.

مدیرکل صمت استان قزوین یادآورشد: امیدواریم همچنان شاهد درخشش مدیران واحدهای صنعتی شاخص استان در مناسبت های ملی باشیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو واحد صنعتی نمونه ملی از استان قزوین معرفی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو واحد صنعتی نمونه ملی از استان قزوین معرفی شدند"، کلیک کنید.