دغدغه‌های اجتماعی علی دایی در یک مجله

دغدغه‌های اجتماعی علی دایی در یک مجله

شماره چهارم از مجله فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی «ایده‌ایستا» با گفت‌وگوهای اختصاصی با چهره‌هایی چون علی دایی منتشر شد.

به گزارش گولوپ، گفت و گوی جلد این شماره مصاحبه‌ای ویژه با علی دایی است. او این بار بیشتر از آنکه از ورزش و حواشی آن بگوید، پیرامون مسائل روز و دغدغه‌های اجتماعی مردم صحبت کرده و ناگفته‌هایی را با مخاطبان ایده‌ایستا به اشتراک گذاشته است.

«ایده‌ایستا» نشریه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی با مدیرمسئولی علیرضا بابایی و سردبیری آمنه فرخی منتشر و ارائه شده است.

در این شماره از مجله می‌خوانید:

در بخش ابتدایی و سیاسی این شماره یادداشتی مفصل از محمدجواد ظریف با عنوان تناقص گفتمان عزت و ستیزه‌گری در روابط خارجی و گفت و گویی با استلیانوس گاوریل سفیر جدید یونان در کشورمان خواهید خواند.

در بخش فرهنگی این شماره نیز گفت و گوهایی با رشید کاکاوند، علیرضا قربانی، مارال بنی آدم، امید نصری و.. و همچنین مطالبی از ژاله آموزگار، علی دهباشی، جمشید هاشم‌پور، نیکی کریمی، هانیه توسلی می خوانید.

در بخش اقتصادی چهارمین شماره از ایده‌ایستا گفت‌وگوهای تحریریه با شاخص‌ترین چهره‌های کارآفرین را خواهید دید.

در ادامه یادداشت‌ها و گزارش‌هایی را در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی و سلامت با موضوع مهاجرت، رکوردشکنی کمدی‌ها، کارنامه سکوها و پلتفرم‌های نمایش خانگی و سال پرهیاهو موسیقی و .. را می‌خوانید.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دغدغه‌های اجتماعی علی دایی در یک مجله" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دغدغه‌های اجتماعی علی دایی در یک مجله"، کلیک کنید.