دستگیری عاملان فروش سلاح گرم در تهران و کرج – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

دستگیری عاملان فروش سلاح گرم در تهران و کرج - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، سرگرد محمد زیدی اظهار داشت: ماموران پایگاه سوم پلیس اطلاعات تهران چندی پیش خبری را در خصوص خرید و فروش سلاح و مواد مخدر توسط شخصی در مرکز تهران دریافت کردند و بررسی این مهم را در دستور کار خود به صورت ویژه قرار دادند.

وی افزود: ماموران پایگاه سوم پس از بررسی این خبر و اطمینان از صحت و سقم آن، در رصدهای اطلاعاتی به دست آوردند متهم با شخصی ساکن استان البرز در ارتباط می باشد و سلاح گرم را از طریق وی تهیه می کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر دو متهم در عملیات های منسجم در مخفیگاهشان دستگیر شدند توضیح داد: هر دو متهم در پی جویی های انتظامی به همکاری با یکدیگر در تهیه و فروش سلاح گرم اعتراف کردند.

زیدی خاطر نشان کرد: ماموران پس از تکمیل پرونده متهمان را برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی کردند.

معاون اجتماعی پلیس اطلاعات تهران افزود: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با افرادی که قصد خرید و فروش سلاح و قاچاق کالاهای ممنوعه را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عاملان فروش سلاح گرم در تهران و کرج – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عاملان فروش سلاح گرم در تهران و کرج – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.