دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در یکی از زیستگاه های مهدیشهر

دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در یکی از زیستگاه های مهدیشهر

گولوپ/سمنان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سمنان از دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در شهرستان مهدیشهر خبر داد.

بهرامعلی ظاهری 20 خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: این سه شکارچی در حاشیه یکی از زیستگاه های شمال استان دستگیر شدند.
 
وی ادامه داد: مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان مهدیشهر با همکاری مامورین مناطق حفاظت شده پرور، پاسگاه محیط بانی افتر و نیروهای اجرایی و قرقبانان قرق اختصاصی جاشلوبار در حین گشت و کنترل در ارتفاعات منطقه، موفق به دستگیری این سه شکارچی متخلف شدند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خاطرنشان کرد: از این متخلفین شکار و صید، بقایای گوشت یک راس حیوان وحشی، اسلحه غیر مجاز و تعدادی فشنگ و ادوات شکار کشف شده است.

وی از تشکیل یک پرونده در همین راستا خبر داد و افزود: بنا به دستور قاضی متهمین برای سیر مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی شدند.

پایان خبر گولوپ
 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در یکی از زیستگاه های مهدیشهر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری سه شکارچی غیرمجاز در یکی از زیستگاه های مهدیشهر"، کلیک کنید.