در میان مردم – گولوپ

در میان مردم - گولوپ

کابینه آقای رییسی در طول عمر جمهوری اسلامی ایران یکی از کابینه های پرتحرک و میدانی بوده است. سفرهای استانی رییس جمهور نیز نشان می دهد که ایشان دغدغه خدمت به مردم را داشت. او تلاش می کرد از طریق ارتباط با مردم مشکلات جامعه را برطرف کند.

به گزارش گولوپ،  حسن هانی زاده، کارشناس مسایل سیاسی در یادداشتی در جام جم نوشت: این روزها مردم ایران در سوگ رییس جمهور و همراهان ایشان نشسته اند و حادثه سقوط بالگرد برای مردم بسیار دردناک است. شهید رییسی یکی از شخصیت های مهم و تاثیرگذار در پیکره اداری و مدیریتی جمهوری اسلامی ایران به شمار می رفت. لازم به یادآوری است که ایشان در طول چهار دهه گذشته همواره مصدر خدمات بسیاری مهمی در حوزه های مختلف برای جمهوری اسلامی ایران بوده است. از ویژگی های شخصیتی شهید دکتر ابراهیم رییسی می توان به تواضع، مردمداری و مدیریت میدانی اشاره کرد، زیرا ایشان رییس جمهوری نبود که در دفتر کار خود بنشیند و به وزرا دستور بدهد. درواقع ایشان شخصا در ارتباط با مردم بود و به این منظور سفرهای استانی منظمی را در برنامه خود قرار داد. آقای رییسی تلاش می کرد که به درستی از مشکلات مردم باخبر شود و آنها را برطرف کند.

افزون بر این کابینه آقای رییسی نیز در طول عمر جمهوری اسلامی ایران یکی از کابینه های پرتحرک و میدانی بوده است. سفرهای استانی رییس جمهور نیز نشان می دهد که ایشان دغدغه خدمت به مردم را داشت. اصرار شهید رییسی بر حل مشکلات معیشتی طبقات فقیر جامعه نیز گواهی است بر این که او تلاش می کرد از طریق ارتباط با مردم مشکلات جامعه را حل کند. شهید رییسی شخصیت تاثیرگذاری بودند، اما با توجه به این که جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری که دارای نهادهای مدنی و موسسات حکومتی مختلفی است، شهادت و مرگ یک مقام نمی تواند سبب ایجاد خلا مدیریتی، سیاسی و امنیتی شود. درواقع نظام جمهوری اسلامی ایران قایم بر اشخاص نیست و براساس موسسات و تقسیم کاری که بین نهادها صورت گرفته است در آن امور کشور به خوبی و سیال ادامه پیدا می کند.

بااین حال خلا روانی فقدان ایشان سبب شده است که ملت ایران در شوک این حادثه بزرگ باشند. درواقع این موضوعی است که برای مردم ایران دردناک است. به عبارت دیگر نبود این شخصیت بزرگوار و خدمتگزار سبب ناراحتی مردم شده است. این درحالی است که باید گفت چنانچه ایشان در بستر بیماری فوت می کرد جای تعجب داشت. درواقع شهادت اجری است که خداوند به این مرد بزرگوار عطا کردند.
پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در میان مردم – گولوپ" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در میان مردم – گولوپ"، کلیک کنید.