درخواست استخدام 88 هزار نیرو از سوی وزارت بهداشت به سازمان استخدامی

درخواست استخدام 88 هزار نیرو از سوی وزارت بهداشت به سازمان استخدامی

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت با اعلام درخواست استخدام 88هزار نیرو به سازمان استخدامی، تاکید کرد: امسال تاکید ما در حوزه تامین نیروی انسانی بر جایگزین کردن نیروهای خروجی و بازنشسته و همچنین نیروهای مورد نیاز برای پروژه های جدید بهداشتی و درمانی است.

به گزارش گولوپ، دکتر سیف الله مرادی با بیان اینکه در طول سه سال گذشته، 36 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت، بازنشسته شده اند، گفت: در سه سال گذشته مجوز جایگزین کردن نیروهای بازنشسته به وزارت بهداشت داده نشده که مکاتبات لازم به همراه ارایه جزییات و نقطه محل نیروهای بازنشسته با سازمان اداری و استخدامی کشور، انجام شده است.

وی افزود: دو روز پیش جلسه مفصلی با مسیولان سازمان اداری و استخدامی داشتیم و مقرر شد که مجوز استخدام نیروهای جایگزین به وزارت بهداشت داده شود. همچنین تامین نیروهای مورد نیاز پروژه های جدید حوزه سلامت شامل تخت های بیمارستانی، پروژه های بهداشتی و اورژانس که از ابتدا تا پایان سال افتتاح می شود نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: برای پروژه های جدید حوزه سلامت که امسال افتتاح می شود، به 52 هزار و 400 نیروی انسانی در رسته های مختلف نیاز داریم که درخواست آن را به سازمان اداری و استخدامی ارایه کرده ایم و در حال کارشناسی این سازمان است.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت، مرادی تصریح کرد: نظر سازمان اداری و استخدامی، استخدام 25 هزار نیروی انسانی است اما نیاز ما در سال جاری و همچنین جایگزینی نیروهای بازنشسته به ترتیب 52 هزار و 400 نفر و همچنین 36 هزار نفر است و تلاش ما، تامین نیروی انسانی مورد نیاز با دریافت مجوز از سازمان های مرتبط است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درخواست استخدام 88 هزار نیرو از سوی وزارت بهداشت به سازمان استخدامی" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درخواست استخدام 88 هزار نیرو از سوی وزارت بهداشت به سازمان استخدامی"، کلیک کنید.