دانش آموزان می توانند با شناسنامه در آزمون ها حضور یابند

دانش آموزان می توانند با شناسنامه در آزمون ها حضور یابند

به گزارش خبرگزاری گولوپ از آذربایجان غربی، علی مطهری اظهار داشت: تمام تدابیر برای برگزاری آزمون ها به بهترین شکل ممکن در سطح استان اندیشیده شده و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

وی افزود: دانش آموزانی که به هر دلیل موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود از آدرس حوزه آزمون خود مطلع شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، با تاکید بر اهمیت پاسخگویی به برخی شبهات و سوالات دانش آموزان و اولیا، گفت: در راستای پاسخگویی شفاف و به موقع میز پاسخگویی امتحانات نهایی، در تمامی مناطق و نواحی تابعه، میز پاسخگویی امتحانات نهایی برقرار شده و هرگونه سوال در این زمینه پاسخ داده شود.

وی با اشاره به عدم امکان دریافت کارت ورود به آزمون برای برخی دانش آموزان، ابراز داشت: این گروه از دانش آموزان صرفاً با ارایه شناسنامه می توانند وارد محل شده و در جلسه آزمون شرکت کنند.

مطهری عنوان کرد: همچنین متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند، با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق، از محل حوزه آزمون خود مطلع می شوند و با ارایه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار در حوزه حضور خواهند یافت.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانش آموزان می توانند با شناسنامه در آزمون ها حضور یابند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانش آموزان می توانند با شناسنامه در آزمون ها حضور یابند"، کلیک کنید.