دانش آموزان بدون کارت امتحان نهایی با «شناسنامه» در جلسه حاضر شوند

دانش آموزان بدون کارت امتحان نهایی با «شناسنامه» در جلسه حاضر شوند

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای از دانش آموزان متقاضی ایجاد سابقه تحصیلی و ترمیم نمره که موفق به دریافت «کارت ورود به جلسه» نشده اند خواست تا با ارایه «شناسنامه» در جلسات امتحانی حاضر شده و «آدرس» حوزه آزمون خود را از طریق مدرسه محل تحصیل دریافت کنند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، دانش آموزان و متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت «کارت» ورود به جلسه نشده اند، از طریق مدرسه محل تحصیل خود از «آدرس» حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد.
 
️ بدیهی است این گروه از دانش آموزان صرفاً با ارایه «شناسنامه» می توانند در جلسه آزمون حضور یابند.

همچنین آن گروه از متقاضیان ایجاد و ترمیم سابقه تحصیلی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه نشده اند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش مناطق، از محل حوزه آزمون خود مطلع خواهند شد و با ارایه مدرک شناسایی معتبر و عکس دار می توانند در حوزه حضور یابند.

این در حالیست که مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش روز گذشته (28 اردیبهشت) در خصوص کارت ورود به جلسه آزمون های نهایی نوبت خرداد 1403 اعلام کرد که «دریافت کارت ورود به جلسه تا یک ساعت قبل از آزمون امکان پذیر است»؛ و اینگونه از دانش آموزان خواست تا نگرانی از این بابت نداشته باشند چرا که تمامی شرکت کنندگان با توجه به پیش بینی های انجام شده، در جلسه آزمون حضور خواهند یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانش آموزان بدون کارت امتحان نهایی با «شناسنامه» در جلسه حاضر شوند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانش آموزان بدون کارت امتحان نهایی با «شناسنامه» در جلسه حاضر شوند"، کلیک کنید.