دامنه نوسان معاملات محدود شد/ بورس امروز تعطیل نیست

با تصویب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار دامنه نوسان معاملات سهام 2+- درصد و صندوق های سهامی 4+- درصد تعیین شد و از امروز (سه شنبه) معاملات بازار سرمایه پس از یک روز تعطیلی از سر گرفته می شود.

دامنه نوسان معاملات محدود شد/ بورس امروز تعطیل نیست

آفتاب نیوز :

هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار با هدف حمایت از حقوق سهامداران و جلوگیری از تداخل در فرآیند های بازار های سرمایه که ذینفعان وسیعی دارد تشکیل جلسه داد.

در این جلسه موضوعاتی از قبیل بررسی درخواست های جاری چند نهاد های مالی، موافقت با تغییر سهامداری یک نهاد مالی، اصلاح دستورالعمل مرتبط با صندوق های سرمایه گذاری مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

همچنین دامنه نوسان معاملات سهام 2+- درصد و صندوق های سهامی 4+- درصد تعیین گردید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دامنه نوسان معاملات محدود شد/ بورس امروز تعطیل نیست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دامنه نوسان معاملات محدود شد/ بورس امروز تعطیل نیست"، کلیک کنید.