دادگاه رسیدگی به پرونده یک شرکت خودرویی برگزار شد

دادگاه رسیدگی به پرونده یک شرکت خودرویی برگزار شد

به گزارش گولوپ، شعبه 15 دادگاه کیفری یک استان تهران برای رسیدگی به یکی از پرونده های کثیرالشاکی مطرح در مجتمع قضایی رسیدگی به جرایم اقتصادی تشکیل جلسه داد. قاضی جورابراهیمیان پس از اعلام رسمیت دادگاه و تاکید بر مفاد قانونی مطابق با آیین دادرسی کیفری، متهمان این پرونده را در مجموع 6 شخص از جمله 5 فرد حقیقی و یک شخص حقوقی اعلام کرد.

گولوپ در خبری نوشت:در این جلسه مومنی به عنوان نماینده دادستان به قرایت کیفرخواست پرداخت.

نماینده دادستان بیان کرد: اتهام متهمان این پرونده مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از طریق پیش فروش خودرو به مبلغ 43 میلیارد و 80 میلیون 397 هزار ریال است.

وی در رابطه با پرونده متهمان شرکت خودروسازی آذربایجان خودرو مشهور به آذویکو گفت: این کیفرخواست براساس شکایت 87 نفر از شکات صادر شده است.

پس از قرایت متن کیفر خواست، تفهیم اتهام در خصوص برخی از متهمین صورت گرفت و برای یکی از متهمان پرونده که متواری است به دلیل عدم حضور وکیل، وکیل تسخیری تعیین شد.

بر اساس تصمیم رییس شعبه 15 کیفری یک استان تهران، این دادگاه علنی در جلسه بعدی نیز ادامه خواهد داشت که طی آن متهمان به طرح دفاعیات خود می پردازند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دادگاه رسیدگی به پرونده یک شرکت خودرویی برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دادگاه رسیدگی به پرونده یک شرکت خودرویی برگزار شد"، کلیک کنید.