خطرناک تر از جنایات نتانیاهو در غزه حمایت اتحادیه اروپا از اوست

خطرناک تر از جنایات نتانیاهو در غزه حمایت اتحادیه اروپا از اوست

به گزارش گولوپ، «فیصل المقداد» وزیر خارجه سوریه امروز یکشنبه تاکید کرد «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از آغاز تجاوز در 7 اکتبر سال گذشته، نوار غزه را ویران کرده و بیش از 12 هزار کودک را در این باریکه به شهادت رسانده است.

به نقل از سایت خبری المیادین، المقداد افزود: آنچه خطرناکتر از جنایات نتانیاهو و باند حاکم اوست، حمایت بسیاری از رهبران کشورهای اتحادیه اروپا و پارلمان آنهاست.

وزیر امور خارجه سوریه با تاکید بر اینکه بسیاری از کارهای رهبران اتحادیه اروپا ریاکاری و دروغ است، گفت: «گفته هایی که استراتژیست های اتحادیه اروپا درباره ساختن جهانی مبتنی بر قوانین تکرار می کنند، به تاریخ پیوسته است».

به گزارش گولوپ، المقداد افزود دفاع رهبران اتحادیه اروپا از جنایات نتانیاهو آنها را بی اعتبار کرده و حقیقت آنها را که دست نشانده های کوچکی در دست صهیونیسم و دشمنان حقوق و آرمان های ملت ها هستند، به نمایش گذاشت.

وزیر خارجه سوریه نتانیاهو را اراذل و اوباش توصیف کرد و گفت او تمامی قوانین بین المللی اعم از حقوق کودکان، زنان، دموکراسی و صلح را زیر پا گذاشته است.

پیش از این «بشار اسد» رییس جمهور سوریه گفته بود رفتار آمریکا در قبال تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، خود، تهدیدی برای گسترش دامنه این جنگ است.

در نتیجه حملات رژیم صهیونیستی به غزه از هفتم اکتبر تاکنون بیش از 31 هزار فلسطینی شهید و بیش از 72 هزار فلسطینی دیگر زخمی شده اند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خطرناک تر از جنایات نتانیاهو در غزه حمایت اتحادیه اروپا از اوست" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خطرناک تر از جنایات نتانیاهو در غزه حمایت اتحادیه اروپا از اوست"، کلیک کنید.