«خداوند نگذرد از جفاکاران»؛ واکنش پرویز پرستویی درباره حال و هوای این روزهای بهرام بیضایی/عکس

به گزارش خبرگزاری گولوپ، در چند روز گذشته عکسی از استاد بهرام بیضایی در فضای مجازی دست به دست شده و صحبت هایی درباره بیماری او طرح می شود که واکنش پرویز پرستویی را در پی داشته است. پرستویی درباره این عکس نوشت:از دیروز که عکس استاد بهرام بیضایی را در فضای مجازی دیدم بسیار نگران شدم، دلم نمی خواست این عکس را منتشر کنم.

ولی امروز عزیز و بزرگوار جناب آقای پرویز جاهد منتقد و نویسنده در اینستاگرامشان پستی درباره بیماری استاد بیضایی منتشر کردند و نوشتند :

استاد بیضایی گرفتار هیولای وحشتناکی شده و با آن می جنگد تا آن را شکست دهد.

پرستویی در ادامه می نویسد: آرزوی سلامتی برای استاد بی بدیل دارم ، اما خداوند نگذرد از جفاکاران که قدر گوهران گرانبها را نمی دانند و باعث غربت نشینی این بزرگواران می شوند.

واکنش پرویز پرستویی درباره حال این روزهای بهرام بیضایی/عکس

واکنش پرویز پرستویی درباره حال این روزهای بهرام بیضایی/عکس

5757

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«خداوند نگذرد از جفاکاران»؛ واکنش پرویز پرستویی درباره حال و هوای این روزهای بهرام بیضایی/عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«خداوند نگذرد از جفاکاران»؛ واکنش پرویز پرستویی درباره حال و هوای این روزهای بهرام بیضایی/عکس"، کلیک کنید.