خبر ویژه بنزینی دولت را بخوانید/ اعلام جزییات

خبر ویژه بنزینی دولت را بخوانید/ اعلام جزییات

به گزارش خبرگزاری گولوپ، جعفر سالاری نسب مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: به طور میانگین از ابتدای امسال تاکنون (یکم تا پنجم فروردین ماه 1403) 119 میلیون و 400 هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده که این عدد در مقایسه با مدت مشابه پارسال (یکم تا پنجم فروردین ماه سال 1402)، با 114 میلیون و 660 هزار لیتر، 4.1 درصد رشد داشته است.

وی افزود: در روزهای شنبه، چهارم فروردین ماه و یکشنبه، پنجم فروردین ماه نیز به ترتیب 120.5 و 122.5 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شده که این اعداد نیز در مقایسه با مدت مشابه پارسال (چهارم و پنجم فروردین ماه سال 1402) با 110 و 120.9 میلیون لیتر، به ترتیب 9.5 و 1.3 درصد رشد یافته است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با تاکید بر لزوم مدیریت بهینه مصرف سوخت از سوی هموطنان تصریح کرد: نظارت جدی بر روند عرضه سوخت در جایگاه های سراسر کشور و آماده باش کامل ستاد، مناطق و نواحی این شرکت تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

بر اساس اعلام وزارت نفت، در روز 29 اسفندماه 1402 (آخرین روز پارسال)، بیش از 152 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف شد که این عدد رکورد بی سابقه ای در مصرف بنزین کشور به شمار می رود.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر ویژه بنزینی دولت را بخوانید/ اعلام جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر ویژه بنزینی دولت را بخوانید/ اعلام جزییات"، کلیک کنید.