خبر جدید وزیر راه برای مستاجران/ تکلیف نرخ اجاره در سال 1403 روشن شد؟

خبر جدید وزیر راه برای مستاجران/ تکلیف نرخ اجاره در سال 1403 روشن شد؟

به گزارش خبرگزاری گولوپ، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در خصوص تعیین سقف اجاره بها در استان تهران گفت: هنوز نرخ تورم در استان تهران مشخص نشده است و همزمان با تعیین نرخ تورم سقف اجاره مسکن در استان تهران اعلام می شود.

وی افزود: سقف اجاره در استان تهران در هفته آینده اعلام می شود و در همین مدت زمان هم نرخ تورم استان تهران اعلام خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص ادامه یافتن پروژه های نهضت ملی مسکن در دولت های بعدی هم گفت: ساخت 4میلیون واحد مسکونی جزو قانون است و تمامی دولت ها باید طبق قانون اقدام به ساخت 4 میلیون واحد مسکونی کنند و این روند باید ادامه پیدا کند.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر جدید وزیر راه برای مستاجران/ تکلیف نرخ اجاره در سال 1403 روشن شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر جدید وزیر راه برای مستاجران/ تکلیف نرخ اجاره در سال 1403 روشن شد؟"، کلیک کنید.