حوزه سلامت استان سمنان آماده خدمت رسانی بی وقفه به زایران و مشایعت کنندگان شهدای خدمت است

حوزه سلامت استان سمنان آماده خدمت رسانی بی وقفه به زایران و مشایعت کنندگان شهدای خدمت است

به گزارش خبرگزاری گولوپ استان سمنان ،دکتر کامران قدس بیان کرد: شهید آیت الله رییسی الگوی خدمت به جامعه بودند، کسی که خالصانه در مسیر خدمت به مردم سر از پا نمی شناخت و در آخر هم در مسیر خدمت رسانی به مردم شریف کشور عزیزمان شهد شهادت را نوشید.

وی تاکید نمود: ما نیز باید با سرلوحه قراردادن شهیدان خدمت، ضمن تعمیم بیش از پیش این الگوی رفتاری به همه بخش ها و واحدهای تحت پوشش حوزه سلامت، انتظارات مردم را از مسیر مدیریت صحیح و تخصصی، برای انجام خدمت به مردم عزیز دنبال نماییم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به برگزاری مراسم تشییع شهدای خدمت در مشهد مقدس، بیان داشت: پیش بینی می شود مراسم تشییع شهدای خدمت با وسعت و خیل عظیم جمعیت برگزار شود و با توجه به اینکه استان سمنان در مسیر زایران حرم رضوی قرار دارد، مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در شهرستان های تابعه آماده خدمت رسانی بی وقفه به این عزیزان خواهد بود.

دکتر قدس در جلسه هیات رییسه دانشگاه خطاب به معاونان و مدیران بر برنامه ریزی دقیق، مدیریت صحیح و هماهنگی واحدهای بهداشت، درمان و امداد و نجات برای ارایه مطلوب خدمات بهداشتی و درمانی به زایران گرانقدر تاکید و تصریح نمود: تمهیدات لازم مدیریت شود تا با توجه به مشارکت حداکثری مردم در مراسم تشیع پیکر شهدای خدمت در مشهد مقدس و افزایش تردد از استان سمنان، مردم عزیز کشورمان با آرامش کامل این مسیر را طی نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: در مراسم تشییع شهدای خدمت، یک بار دیگر نشان می دهیم که همه امت، با هر گرایش، نگرش و سلیقه ای برای حفظ وحدت و انسجام ملی در کنار هم هستند و رسیدن به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی را دنبال می کنند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حوزه سلامت استان سمنان آماده خدمت رسانی بی وقفه به زایران و مشایعت کنندگان شهدای خدمت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حوزه سلامت استان سمنان آماده خدمت رسانی بی وقفه به زایران و مشایعت کنندگان شهدای خدمت است"، کلیک کنید.