حمله موشکی حزب الله به دو پایگاه نظامی اشغالگران صهیونیست

حمله موشکی حزب الله به دو پایگاه نظامی اشغالگران صهیونیست

حزب الله در بیانیه دیگری تاکید کرد رزمندگانش پایگاه الرمثای نظامیان صهیونیست در ارتفاعات اشغالی کفرشوبا را مورد حمله موشکی قرار دادند و موشک هایشان دقیقا به اهداف تعیین شده اصابت کردند.

به دنبال این حملات موشکی، هواپیماهای ارتش رژیم صهیونیستی شهرک الخیام در جنوب لبنان را بمباران کردند.

هواپیماهای رژیم اشغالگر همچنین به طور پیاپی مناطق مختلف جنوب از جمله محله غربی شهرک میس الجبل را بمباران کردند.

با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه های مقاومت فلسطین، حزب الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب الله در شمال سرزمین های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسراییل در این منطقه به دام افتاده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی حزب الله به دو پایگاه نظامی اشغالگران صهیونیست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی حزب الله به دو پایگاه نظامی اشغالگران صهیونیست"، کلیک کنید.