حمایت از سرمایه گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری

رییس سازمان غذا و دارو خبر داد؛

حمایت از سرمایه گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری

رییس سازمان غذا و دارو از حمایت از سرمایه گذاری برای تولید دارو های درمان ناباروری در کشور خبر داد.

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، سید حیدر محمدی، برنامه های سازمان غذا و دارو برای سال جدید را مبتنی بر شعار سال 1403 اعلام کرد و گفت: طی چند سال اخیر شعار سال با محوریت تولید است که امسال رهبری آن را با مشارکت مردم اعلام کردند و ما این فرمایشات را با محوریت رونق بخشیدن و رشد تولید مورد توجه قرار خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: تولید بسیاری از مواد اولیه دارویی را برنامه ریزی و هدف گذاری کرده ایم که در راستای فرمایشات رهبری در سال 1403 عملیاتی کنیم. همچنین بخشی از نیازهایمان به ملزومات پزشکی نیز با ایجاد و تقویت زیرساخت های مورد نیاز در سال 1403 در کشور تولید خواهد شد.

رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به سرمایه گذاری برای خودکفایی در تولید دارو های ناباروری به عنوان یکی از اهداف تعیین شده در سال 1403، تصریح کرد: سازمان غذا و دارو در کنار رگولاتوری و تنظیم گری برای تامین دارو ها موضوع سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاری را پیگیری می کند تا با همراهی وزارت صمت، خطوط تولید بازسازی شود و شاهد بالا رفتن بهره وری در این حوزه و سودزایی بیشتری برای شرکت های تولید کننده باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت از سرمایه گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت از سرمایه گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری"، کلیک کنید.