حماس: 70 درصد اسرای صهیونیست کشته شدند

حماس: 70 درصد اسرای صهیونیست کشته شدند

رییس دفتر روابط اسلامی و عربی حماس گفت: دشمن صهیونیست می خواهد اسرای خود را با زور نظامی آزاد کند، اما در بمباران ها باعث کشته شدن 70 درصد آنها شده است.

به گزارش گولوپ، «خلیل الحیه» رییس دفتر روابط اسلامی و عربی حماس در گفت وگو با شبکه المنار لبنان تصریح کرد: بعد از 8 ماه از تجاوز به غزه، دشمن در نابودی مقاومت با وجود این همه جنایت و کمک از آمریکا شکست خورده است.

الحیه افزود: مقاومت قادر خواهد بود که برای مدتی طولانی و ماه های متوالی به مقابله با اشغالگران صهیونیست و دفاع از ملت خود ادامه دهد.

الحیه خاطرنشان کرد: مقاومت آن بخش از توانمندی های آسیب دیده خود را بازسازی کرده است و می تواند خود با شرایط مختلف حسب امکانات خود وفق دهد.

وی ادامه داد: دشمن صهیونیست می خواهد اسرای خود را با زور نظامی آزاد کند؛ اما در بمباران ها باعث کشته شدن 70 درصد آنها شده است.

رییس دفتر روابط اسلامی و عربی حماس اضافه کرد: نبردی که دشمن خواهان طولانی کردن آن است، باید همه برای مدتی طولانی آماده باشند و ملت ما جز مقاومت و مبارزه انتخاب دیگری ندارد.

وی تاکید کرد: هدف ما از مذاکرات، توقف کامل تجاوز، عقب نشینی کامل نظامیان اسراییلی از نوار غزه و توافق برای مبادله اسرا بعد از آن است.

الحیه گفت: گذرگاه رفح به پادگان نظامی اسراییلی تبدیل شده است و ما خواهان خارج ساختن همه اشغالگران از گذرگاه هستیم و غیر از این خروج را نمی پذیریم.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس: 70 درصد اسرای صهیونیست کشته شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس: 70 درصد اسرای صهیونیست کشته شدند"، کلیک کنید.