حضور پرشور دانشجویان دانشگاه لرستان در مراسم وداع با رییس جمهور شهید

حضور پرشور دانشجویان دانشگاه لرستان در مراسم وداع با رییس جمهور شهید

به گزارش گولوپ لرستان ، دانشجویان کشور که سرمایه های انسانی آینده ساز مملکت هستند از جمله دانشجویان دانشگاه لرستان، در روز چهارشنبه، دوم خردادماه سال جاری، راهی تهران شدند و در آیین تشییع پیکر سید شهیدان خدمت، دکتر سیدابراهیم رییسی (رییس جمهور) و شهدای خدمت شرکت کردند تا وداع میلیونی مردم ایران اسلامی با شهیدان خدمت، رقم بخورد و در رسانه های جهان، لحظات ماندگار، ثبت شود.

یکی از مکان هایی که رییس جمهور شهید دکتر سیدابراهیم رییسی در سفر اول هییت دولت سیزدهم به استان لرستان به آن جا آمد و برای جمعی از اقشار مختلف مردم سخن گفت، سالن اجتماعات شهید سلیمانی دانشگاه لرستان بود.

در نشست هایی که با حضور رییس جمهور شهید در سفر اول هییت دولت سیزدهم به استان لرستان در سالن های دانشگاه لرستان برگزار شد شهید رییسی به این نکته اشاره کرد که دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ظرفیت های نخبگانی هستند و بایستی از این ظرفیت های نخبگانی در جهت کمک به رفع مشکلات و چالش های استان لرستان بهره گیری شود.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور پرشور دانشجویان دانشگاه لرستان در مراسم وداع با رییس جمهور شهید" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور پرشور دانشجویان دانشگاه لرستان در مراسم وداع با رییس جمهور شهید"، کلیک کنید.