حزب الله لبنان برای اولین بار از موشک «جهاد مغنیه» استفاده کرد + فیلم

حزب الله لبنان برای اولین بار از موشک «جهاد مغنیه» استفاده کرد + فیلم

حزب الله لبنان امروز (یکشنبه) اعلام کرد که برای نخستین بار از موشک سنگین جهاد مغنیه علیه اهداف رژیم صهیونیستی استفاده کرده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، جنبش حزب الله لبنان در ادامه حملات علیه مواضع رژیم صهیونیستی، چند پایگاه و تجهیزات این رژیم در مرز جنوب لبنان را هدف قرار داد.

حزب الله اعلام کرد که رزمندگان آن یک خودروی نظامی حامل تجهیزات جاسوسی به اضافه تجهیزات فنی دیگر در پادگان «هونین» موسوم به «رامیم» را با موشک های هدایت شونده هدف قرار دادند که مستقیما به هدف اصابت کرد و منجر به انهدام این خودرو و تجهیزات دیگر شد.

حزب الله همچنین محل استقرار نظامیان صهیونیست در اطراف پایگاه «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا را با موشک های سنگین جدید به نام «جهاد مغنیه» هدف قرار داد که مستقیما به هدف برخورد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله لبنان برای اولین بار از موشک «جهاد مغنیه» استفاده کرد + فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله لبنان برای اولین بار از موشک «جهاد مغنیه» استفاده کرد + فیلم"، کلیک کنید.