حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می شود - خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری گولوپ، بیست و پنجمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران بناست فردا یک شنبه 23 اردیبهشت 1403 برگزار شود.

گفتنی است، طی 24 جلسه حراج شمش در این مرکز، مجموعاً حدود 3,5 تن شمش طلا مورد معامله قرار گرفته است.

علاقمندان جهت شرکت در این جلسه می توانند مبلغ 3 میلیارد و500 میلیون ریال (350 میلیون تومان) به عنوان وجه الضمان به ازای هر قطعه شمش طلای استاندارد تا ساعت 24 امروز شنبه مورخ 22 اردیبهشت ماه 1403 پرداخت کنند.

این حراج از ساعت 12 الی 16 روز یک شنبه هفته جاری در مرکز مبادله ایران برگزار خواهد شد. حراج بیست و پنجم در دو بخش عمده و خرد برگزار می شود و متقاضیان می توانند حداکثر 25 شمش طلای استاندارد در هفته تقویمی خریداری کنند.

لازم به ذکر است، عرضه کنندگان شمش طلا در مرکز مبادله ایران، واردکنندگان شمش طلا و تولیدکنندگان داخلی شمش طلا هستند. متقاضیان این تالار نیز شامل تولیدکنندگان و سازندگان فعال مصنوعات طلا، فروشندگان عمده شمش طلا، خرده فروشان طلای آبشده و بانک های عامل با تایید بانک مرکزی هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حراج بعدی شمش طلا فردا برگزار می شود – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.