جلیلی: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه هستند

جلیلی: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه هستند

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه و القای نا امیدی هستند و با تمام توان خود می‌خواند ملت ما را مأیوس کنند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری گولوپ، 

سعید جلیلی یکشنبه شب در جمع مردم ارومیه و هواداران خود در محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) ارومیه، با بیان اینکه آذربایجان غربی استان دوست داشتنی و استان مهدی حمید باکری است، ادامه داد: امروز شهید باکری یک الگوی قابل ارائه به جهان بوده که نشان‌دهنده عظمت مردم این منطقه است.

جلیلی با اشاره به وجود ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی افزود: این منطقه ۱۲ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده، این عظمت و قدرت ملت ما است.

وی گفت: همه قدرت‌های جهان علیه ایران بودند و پشت عروسکی به اسم صدام ایستادید اما امروز صدام کجاست ملت ما کجاست؟

وی افزود: بازگشت به عقب هیچ کجا صورت نمی‌گیرد، امروز جای تعارف نیست هشت سال زندگی ۸۰ میلیون نفر مردم را فدای رضایت چند کشور کردند.

جلیلی افزود: سه سال پیش با انتخاب شهید رئیسی مشخص کردید این ریل باید تغییر کند و امروز این ریل به سمت توسعه پیشرفت است، شهید رئیسی می‌گفت قدرت سه یا چهار کشور نیست امروز با همه کشورهای جهان ارتباط داریم.

نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه و القای ناامیدی هستند و با تمام توان خود می‌خواند ملت ما را مأیوس کنند.

جلیلی افزود: آژانس ۱۵ بار گزارش می‌دهد که ایران تمام تعهدات خود را در برجام انجام داد ولی دشمنان از تمام تعهدات خود خارج شدند

وی گفت: دولت روحانی در هشت سال خود وعده داده بود که اعتماد کنید تا هم اقتصاد بچرخد و هم سانتریفیوژ ها بچرخند ولی اقتصاد ایران بدتر شد و ۷۰۰ تحریم را ۱۵۰۰ تحریم کردند و امروز دوباره می‌خواهند روی کار بیایند و آیا این بازگشت به عقب امکان‌پذیر است.

سعید جلیلی گفت: مردم‌سالاری دینی و دموکراسی‌های غربی در همین آذربایجان غربی معنا می‌شود چراکه در مردم‌سالاری دینی ملت نه‌تنها رأی می‌دهند بلکه فرزندان خود را نیز تقدیم می‌کنند و این تولید قدرت می‌کند

وی یادآور شد: برای همین است که دشمنان توانایی ایستادگی در برابر ملت ایران را ندارند و امروز ملت ایران با قدرت و عظمت این راه را ادامه می‌دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلیلی: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه هستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلیلی: دشمنان خواهان روی کار آمدن تزویر در جامعه هستند"، کلیک کنید.