جشن یک سالگی زیپاد برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری گولوپ، زیپاد، حساب پس انداز کودکان و نوجوانان بانک پاسارگاد سه شنبه 15 اسفندماه تولد یک سالگی اش را با شعار «تازه اولشه» جشن گرفت. در سالگرد راه اندازی این درگاه بانکی، محمودرضا فرهادی، مدیر سرویس های کودک و نوجوان بانک پاسارگاد که به اختصار به آن کیدزی می گویند، درباره اهداف راه اندازی این سرویس و برنامه های آینده شان صحبت کرد. زیپاد پروژه ای است که توسط بانک پاسارگاد و سرزمین هوشمند پاد راه اندازی شده و والدین از طریق این آن می توانند به حساب کودکان و نوجوانان زیر 18 سال خود پول واریز کنند.

آموزش سواد مالی به کودکان، اولویت بانک پاسارگاد

محمودرضا فرهادی در تولد یک سالگی زیپاد گفت: «رسالت و هدف ما در بخش کودک و نوجوان بانک پاسارگاد ایجاد یک فضای امن و قابل اعتماد در حوزه مالی است تا خانواده ها بتوانند سواد مالی و استقلال اقتصادی را به کودکانشان بیاموزند. تلاش کرده ایم تا خانواده ها بتوانند با کمترین هزینه بهترین خدمات را دریافت کنند. مهم ترین هدف ما آموزش سواد مالی به کودکان است چون باور داریم که آن ها آینده را می سازند. می خواستیم بهترین خدمات را در این حوزه به خانواده ها ارایه کنیم.»

مدیر کسب وکار کیدزی در ادامه صحبت هایش افزود: «یک سال از عمر این محصول می گذرد اما کمتر از شش ماه است که به مرحله اجرا رسیده است. مفتخریم که توانسته ایم اعتماد مخاطبان را به دست آوریم و با توجه به استقبال خوبی که از این مجموعه در چند ماه گذشته شده، خوشحالیم که تقریباً از تمام شهرهای ایران مشتری داریم و مردم از این محصول استفاده می کنند.»

جشن یک سالگی زیپاد برگزار شد

او تاکید کرد که مخاطبان اصلی کیدزی کودکان و نوجوانان زیر 18 سال هستند و با سرویس های زیپاد می توانند از سنین کودکی سواد مالی را یاد بگیرند.

اپلیکیشن بانکی اختصاصی کودکان، محصول جدید کیدزی

در مراسم یک سالگی کیدزی، مدیر سرویس های کودک و نوجوان بانک پاسارگاد از راه اندازی محصولات جدیدی در ادامه این محصول خبر داد و گفت: «سعی کرده ایم نوآوری را به این محصول اضافه کنیم و در مسیر توسعه کیدزی قدم برداریم. امیدواریم در کمتر از یکی دو ماه آینده، اپلیکیشن بانکی مخصوص کودکان نهایی شود و آن ها بتوانند از طریق این اپلیکیشن حساب بانکی خود را ببینند، پول قرض بگیرند یا از والدینشان پول درخواست کنند.»

در این رویداد که به صورت زنده از اینستاگرام و آپارات زیپاد قابل مشاهده بود، اعلام شد که از 15 اسفند تا 15 فروردین، کاربران کیدزی به ازای دعوت دوستانشان می توانند 60 هزار تومان هدیه دریافت کنند. همچنین قرعه کشی جشنواره بهمن و اسفند حساب های دیجیتال کودک و نوجوان بانک پاسارگاد انجام و به برندگان این قرعه کشی 5 میلیارد ریال جایزه اهدا شد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری گولوپ در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن یک سالگی زیپاد برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن یک سالگی زیپاد برگزار شد – خبرگزاری گولوپ | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.