جزییات مراسم راهپیمایی روز قدس در مشهد اعلام شد

جزییات مراسم راهپیمایی روز قدس در مشهد اعلام شد

به گزارش گولوپ از خراسان، حجت الاسلام سید محمد سلطانی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: راهپیمایی در مشهد، ساعت 9 صبح روز جمعه 17 فروردین در میدان 15 خرداد آغاز و به سمت حرم مطهر رضوی ادامه خواهد داشت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی افزود: مراسم راهپیمایی روز قدس امسال با عنوان «طوفان الاحرار» برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در پایان مراسم راهپیمایی در حرم مطهر رضوی، دکتر سعید جلیلی نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و نماز جمعه نیز به امامت آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد اقامه خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در 115 شهر و بخش استان خراسان رضوی برنامه ریزی شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات مراسم راهپیمایی روز قدس در مشهد اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات مراسم راهپیمایی روز قدس در مشهد اعلام شد"، کلیک کنید.