جزییات غرق شدن 2 تن از عوامل سریال «رویای نیمه شب»

جزییات غرق شدن 2 تن از عوامل سریال «رویای نیمه شب»

در پی حادثه ای که ظهر روز سه شنبه ـ هشتم خرداد ماه ـ اتفاق افتاد، دو تن از دستیاران صحنه سریال «رویای نیمه شب» در رود بهمن شیر آبادان غرق شدند و پیکر آنها با کمک نیروهای امدادی هلال احمر از آب بیرون آورده شد.

سعید سعدی، تهیه کننده «رویای نیمه شب» درباره علت حادثه به گولوپ گفت: روز گذشته دو تن از عوامل در حال آماده سازی صحنه بودند که به دلیل جزرومد و بالا آمدن آب کارشان با مشکل روبه رو و کار کردن سخت می شود و متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست می دهند.

به گفته تهیه کننده، سریال «رویای نیمه شب» روزهای پایانی ساخت را سپری می کرد که این حادثه ناگوار اتفاق افتاد.

سعید سعدی بیان کرد که «عوامل سازنده سریال هم اینک در آبادان هستند و فردا (پنجشنبه) تشییع پیکر علی شیروانی در همدان و وحید یوسفی در تهران برگزار و پیکر این دو عزیز به خاک سپرده می شود.»

سریال «رویای نیمه شب» به کارگردانی حسن آخوندپور این روزها در حال تولید است و ساخت آن به دلیل حادثه روز سه شنبه و درگذشت دو تن از عوامل، متوقف شده است.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات غرق شدن 2 تن از عوامل سریال «رویای نیمه شب»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات غرق شدن 2 تن از عوامل سریال «رویای نیمه شب»"، کلیک کنید.