جزییاتی از نحوه و زمان سومین حراج سکه های طلا در هفته آینده

جزییاتی از نحوه و زمان سومین حراج سکه های طلا در هفته آینده

آفتاب نیوز :

مرکز مبادله ایران اعلام کرد باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج های بعدی روز های شنبه (19 اسفندماه)، یکشنبه (20 اسفندماه) و دوشنبه (21 اسفندماه) برگزار خواهد شد که آگهی آن ها به زودی منتشر می شود.

به گزارش نورنیوز، متقاضیانی که فرایند احراز هویت را با موفقیت انجام داده اند، برای شرکت در حراج های بعدی نیازی به احراز هویت مجدد ندارند و سایر متقاضیان شرکت در حراج می توانند تا قبل از آغاز حراج بعدی در روز شنبه، فرآیند ثبت نام و احراز هویت و واریز وجه به کیف پول خود را جهت شرکت در حراج روز شنبه انجام دهند. باتوجه به تقاضای موجود پیشنهاد می شود این دسته از متقاضیان با زمان بندی مناسب اقدام به طی فرایند اعلامی کنند.

گفتنی است، به متقاضیانی که در حراج چهارشنبه 16 اسفندماه ربع سکه تخصیص داده شده، از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. در ضمن متقاضیانی که واریز وجه به کیف پول خود انجام داده اند، در صورتی که مایل به شرکت در حراج های بعدی هستند، نیازی به استرداد وجه ندارند.

نخستین حراج عمومی سکه طلای مرکز مبادله ایران با عرضه سکه ربع بهار آزادی در روز یکشنبه 13 اسفند ماه برگزارشده بود که از تعداد 12 هزار و 877 قطعه ربع سکه ثبت سفارش شده در سامانه، با توجه به کف قیمت تعیین شده توسط عرضه کننده، 1118 قطعه سکه با میانگین قیمت 11 میلیون و 548 هزار تومان به برندگان تخصیص یافت

باتوجه به استقبال متقاضیان برای شرکت در حراج سکه مرکز مبادله ایران، حراج های بعدی روز های شنبه (19 اسفندماه)، یکشنبه (20 اسفندماه) و دوشنبه (21 اسفندماه) برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییاتی از نحوه و زمان سومین حراج سکه های طلا در هفته آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییاتی از نحوه و زمان سومین حراج سکه های طلا در هفته آینده"، کلیک کنید.