جدیدترین تصویر از محمدرضا گلزار در آمریکا + عکس

آفتاب نیوز :

بامداد امروز در مسابقات پلی آف بسکتبال NBA تیم لس آنجلس لیکرز در ورزشگاه کریپتو آرنا به مصاف دنور ناگتس رفت و با نتیجه 105 بر 112 شکست خورد.

محمدرضا گلزار با حضور در محل برگزاری این مسابقه، از نزدیک تماشاگر بازی بود و تصویری هم از خودش به اشتراک گذاشت. از تصاویر منتشر شده مشخص است که گلزار در بخش VIP استادیوم نشسته است. در ورزشگاه های بسکتبال مخصوصا در NBA نزدیکترین جایگاه به زمین بازی و پشت نیمکت تیم ها گران ترین قیمت را دارند.

این تصویر نشان می دهد که محمدرضا گلزار تقریباً پشتِ نیمکت لیکرز و جایی که لبرون جیمز حضور دارد، نشسته است. بلیت های این جایگاه بستگی به اهمیت بازی دارد، اما برای این بازی تا حدود 1995 دلار (حدود 125 میلیون تومان با نرخ دلار امروز) رسیده است.

در بازی های بعدی پلی آف همین جایگاه احتمالاً تا 15 هزار دلار هم خواهد رسید.

جدیدترین تصویر از محمدرضا گلزار در آمریکا + عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جدیدترین تصویر از محمدرضا گلزار در آمریکا + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جدیدترین تصویر از محمدرضا گلزار در آمریکا + عکس"، کلیک کنید.