جان باختن 664 نفر در سوانح رانندگی از آغاز طرح نوروزی

جان باختن 664 نفر در سوانح رانندگی از آغاز طرح نوروزی

رییس پلیس راهور فراجا گفت: متاسفانه از آغاز طرح نوروزی پلیس تا امروز 664 نفر از هموطنان مان در اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند.

به گزارش گولوپ به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار سیدتیمور حسینی در حاشیه بازدید از راه های استان گیلان و بررسی وضعیت بازگشت مسافران از سفرهای نوروزی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه یکی از مراحل مهم طرح نوروزی پلیس مدیریت بازگشت مسافران است، اظهار داشت: فرآیند بازگشت مسافران به کلان شهرها تقریبا در همه محورهای مواصلاتی به ویژه تهران از روز گذشته شروع شده است.

وی در ادامه با تاکید بر مدیریت مناسب بازگشت سفرهای نوروزی افزود: عدم مدیریت بازگشت مسافران با توجه به ظرفیت محدود محورهای مواصلاتی حتماً مشکلاتی هم در زمینه تمهدیدات و مدیریت ترافیک برای پلیس ایجاد خواهد کرد.

رییس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه برنامه ریزی لازم برای محورهایی که نیازمند محدودیت ترافیکی هستند مانند چالوس، هراز و احتمالاً در همین آزادراه رشت-قزوین در زمان اوج ترافیک و قطعه 8 کیلومتری جدید مسیر شمال به جنوب صورت خواهد گرفت، تصریح کرد: ایجاد محدودیت های ترافیکی برای این است که مردم کمترین معطلی و درگیری را در دهانه ورودی به شهر رودبار داشته باشند.

این مقام انتظامی با اعلام اینکه محدودیت های ترافیکی در همه استان ها و همه محورهای منتهی به کلان شهرها از قبل با تمهیدات خاص اطلاع رسانی خواهد شد، اذعان داشت: همه تلاش ما این است که ضمن روان سازی ترافیک بتوانیم ان شاءالله با ایمنی لازم و با آسودگی خاطر و اجتناب از هرگونه حادثه و سانحه تعطیلات نوروزی را به پایان برسانیم.

سردار حسینی در ادامه با اشاره به حجم ورود مسافران به استان های شمالی کشور، گفت: در مجموع تا امروز آخرین جمع بندی حکایت از ورود بیش از 420 میلیون تردد در سطح محور مواصلاتی کشور دارد که بیشترین حضور مسافران مربوط به 3 استان گیلان، مازندران و خراسان رضوی بوده است.

وی با اعلام اینکه در مجموع ما تا این لحظه با کاهش 2 درصدی تردد نسبت به سال قبل مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: با توجه به هشدارهای هواشناسی در برخی از استان ها، از مردم درخواست شد تا سفرهای غیر ضروری در مقاطع اعلام شده به استان های مورد نظر خودداری کنند.

رییس پلیس راهور فراجا به افتتاح قطعه 8 کیلومتری آزادراه تهران شمال اشاره کرد و بیان داشت: همه دستگاه ها و متولیان امر در تلاش هستند تا با اتمام پروژهای راه سازی، ایمنی و تسهیل در عبور و مرور شهروندان فراهم شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متاسفانه از آغاز طرح نوروزی پلیس تا امروز 664 نفر از هموطنان مان در اثر سوانح رانندگی جان خود را از دست داده اند، افزود: آمار رسمی جان باختگان حوادث ترافیکی طی چند روز آینده توسط سازمان پزشکی قانونی اعلام خواهد شد و امید است که بتوانیم نسبت به سال گذشته شرایط بهتری را شاهد باشیم.

سردار حسینی در پایان اظهار امیدواری کرد که با تلاش همه دستگاه های مربوطه و همکاری مردم شاهد کاهش سوانح، جان باختگان، مصدومان و مجروحان و آسیب های ناشی از تصادف باشیم.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جان باختن 664 نفر در سوانح رانندگی از آغاز طرح نوروزی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جان باختن 664 نفر در سوانح رانندگی از آغاز طرح نوروزی"، کلیک کنید.