ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در لرستان

ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در لرستان

گولوپ/لرستان رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لرستان از ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در استان خبر داد.

کاظم مرادی فرد در نشست با اصحاب رسانه با اعلام ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در لرستان گفت: سی و سومین سفر خیرخواهانه یک مؤسسه ملی برای درمان رایگان بیماران شکاف لب لرستانی و خارج از استان، از ۲۵ تا ۲۸ خرداد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان و مجمع خیرین سلامت انجام شد.

وی افزود: در این سفر خیرخواهانه ۲۲۸ بیمار دارای شکاف در مدت ۶۰ ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفتند که حد نصاب جدیدی در جهان محسوب می‌شود.

مرادی‌فرد افزود: عنوان جهانی این تعداد عمل جراحی قبلا توسط استان کرمانشاه با ۲۰۸ مورد جراحی در چهار روز (۹۶ ساعت) شکسته شده بود.

رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت لرستان ضمن تشکر از پزشکان و خیرانی که در این امر خیرخواهانه شرکت کردند، از مشارکت دکتر طیغانی در این امر خداپسندانه قدردانی کرد.

وی همچنین از  راه‌اندازی دومین شعبه استانی این مؤسسه ملی در لرستان خبر داد و گفت: در این راستا باید زیر ساخت‌های لازم برای راه‌اندازی دومین شعبه مؤسسه فراهم شود تا جراحی توسط متخصصان بومی صورت گیرد.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت رکورد جهانی عمل جراحی شکاف لب در لرستان"، کلیک کنید.