تیراندازی 2 شرور مسلح به سمت خانواده ای در تهرانپارس

تیراندازی 2 شرور مسلح به سمت خانواده ای در تهرانپارس

رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری دو تن اراذل و اوباش مسلح که اقدام به تیراندازی به سوی اعضای یک خانواده درمحله تهرانپارس کرده بودند، خبرداد.

به گزارش گولوپ، سرهنگ سعید راستی در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری را در خصوص تیراندازی دو تن از اراذل و اوباش در منطقه تهرانپارس به سمت یکی از شهروندان دریافت کرده و بلافاصله پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: تحقیقات و اقدامات انجام شده از ماموران سازمان اطلاعات حاکی از این بود که هر دو شرور مسلح بوده ، که یکی از آنان با سلاح کلاشینکف و دیگری با  سلاح کلت با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در نیمه شب در حال تردد بودند که به سمت  یک خانواده سه نفره  که در جلوی در ورودی منزل خود ایستاده بودند، تیراندازی کرده اند.

راستی با بیان اینکه درپی این اقدام اهالی محل و اعضای این خانواده دچار رعب و وحشت شدید شدند، گفت: شرارت این افراد تمامی نداشته و پس از تیراندازی در اقدام مجرمانه دیگری از موتورسیکلت پیاده شده و با قمه و شمشیر به سمت شهروندان در حال تردد حمله ور شدند که این امر  باعث مجروح شدن چند تن از شهروندان شد.

رییس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران با بیان اینکه ماموران به صورت شبانه روزی اقدامات لازم را برای شناسایی دقیق این اراذل انجام دادند، گفت: در ادامه مخفیگاه متهمان مورد شناسایی قرار گرفت و پس از آن هماهنگی با مقام قضایی نیز انجام شد. در ادامه نیز ماموران با اجرای عملیات پلیسی این اوباش را دستگیر کرده و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه متهمان در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

پایان خبر گولوپ

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیراندازی 2 شرور مسلح به سمت خانواده ای در تهرانپارس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیراندازی 2 شرور مسلح به سمت خانواده ای در تهرانپارس"، کلیک کنید.