توضیحات یکی از مدیران وزارت ارشاد درباره حواشی فستیوال «کوچه»

توضیحات یکی از مدیران وزارت ارشاد درباره حواشی فستیوال «کوچه»

آفتاب نیوز :

به گزارش روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی سموعی رییس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حواشی به وجود آمده فستیوال موسیقی «کوچه» در بوشهر توضیحاتی ارایه داد.

در توضیحات مهدی سموعی آمده است:

«لازم به توضیح است که [فستیوال کوچه] یک رویداد گردشگری است که از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مجوز خود را دریافت کرده است. این رویداد در بخش های متعدد و مختلفی برنامه ریزی و اجرا شده است.

مجریان برنامه در بوشهر، از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بابت بخش موسیقی این رویداد تقاضای مجوز می نمایند که طبق قوانین و بخشنامه ها، پس از دریافت تاییدیه اداره اماکن عمومی و همچنین اخذ استعلامات لازم، مجوز اجرا را برای یک مکان محدود و مشخص (عمارت رییس) صادر می نمایند.

اجراهای این مکان با حضور و نظارت کامل همکاران ما برگزار شده است و اقدام خلافی هم صورت نگرفته است.

اما براساس فیلم های منتشر شده و گزارشات مردمی، در کوچه های بافت قدیم مواردی غیرقابل قبول و مخالف ارزش ها صورت گرفته است.

قطعاً این حواشی مورد تایید وزارت فرهنگ نیست و تاکید داریم از عوامل در آن، باید موضوع را مطالبه و پیگیری نمود.

مجدداً تاکید می شود (خارج از محدوده عمارت رییس) هیچ مجوزی از اداره کل صادر نشده است.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات یکی از مدیران وزارت ارشاد درباره حواشی فستیوال «کوچه»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات یکی از مدیران وزارت ارشاد درباره حواشی فستیوال «کوچه»"، کلیک کنید.