توضیحات وزیر کشور درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا

توضیحات وزیر کشور درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا

وزیر کشور درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا توضیحاتی ارایه کرد.

به گزارش گولوپ، احمد وحیدی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران، در پاسخ به پرسشی درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا و علت اطلاع رسانی نکردن در این زمینه و ایجاد شایبه هایی در اذهان مردم، تصریح کرد: طبیعی است در هر کاری هر ماموری اگر تخلف کند با او برخورد می شود، اما آنچه که شنیدم در فضای مجازی درباره یک مورد خاص پخش شده و در آن مورد خاص آنچه توسط فراجا انجام شده این بوده که به خانمی تذکر حجاب داده شده، اما در برابر اجرای قانون و رعایت حجاب، مقاومت و در واقع خود را برهنه کرده است.

وحیدی ادامه داد: نیروی انتظامی با پتویی ایشان را پوشانده و طبق ضوابط عمل کرده است، اما آنچه منعکس شده، ظاهراً جور دیگری بوده است. باید از تقطیع و انحراف موضوعات جلوگیری کرد تا کاری که فراجا براساس موازین قانونی به آن عمل کرده، جور دیگری مطرح و حاشیه سازی انجام نشود.

تکمیل می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توضیحات وزیر کشور درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توضیحات وزیر کشور درباره برخورد با ماموران متخلف فراجا"، کلیک کنید.